Karty Rozkoszy

Instrukcja

Witaj w grze dla par Karty Rozkoszy!

 

ZASADY GRY

Gra Karty Rozkoszy sklada się z 2 poziomów:

– rozkoszne przygotowania

– rozkoszne szaleństwa

Na każdym poziomie dostępnych jest 40 kart z zadaniami: 20 dla Niej i 20 dla Niego.

Gra polega na losowaniu kart i wykonywaniu zawartych na nich poleceń związanych z relacją intymną. Losowanie dotyczy zarówno treści karty, jak i osoby realizującej polecenie – każda kolejna karta jest całkowitą niespodzianką.

Celem gry jest przyjemność wynikająca z samego grania oraz stworzenie mocno erotycznego nastroju pomiędzy grającymi osobami.

W tej grze nie ma przegranych!

 

SPOSÓB GRY

Gra odbywa się przy pomocy dedykowanej strony internetowej KartyRozkoszy.GryDlaDwojga.pl.

Do gry niezbędne jest urządzenie elektroniczne (komputer, tablet, smartfon) z dostępem do internetu.

By rozpocząć grę, potrzebny jest login i hasło, które można uzyskać, wykupując dostęp do gry na stronie GryDlaDwojga.pl oraz u naszych partnerów.

Login i hasło służą do indywidualnego logowania na stronę gry i są aktywne przez okres czasu zdefiniowany w ofercie handlowej.

Po zalogowaniu gracze przechodzą automatycznie do pierwszego poziomu gry (rozkoszne przygotowania), na którym wyświetlana jest losowa karta z zadaniem. Dostępne są karty adresowane  dla niej (Ukochanej) i dla niego (Ukochanego) – to, kto jest odbiorcą zadania wynika z treści karty oraz kształtu ozdobnika występującego na górze karty.

Po wykonaniu polecenia zawartego na karcie, należy wylosować nową kartę. Losowanie każdej kolejnej karty odbywa się poprzez odświeżenie strony internetowej (naciśnięcie przycisku zakręconej strzałki w przeglądarce internetowej lub pociągnięcie w dół ekranu dotykowego w przypadku smartfonów i tabletów).

Gdy gracze solidarnie zapragną przejść do drugiego poziomu (rozkoszne szaleństwa), można to zrobić w każdym momencie przy użyciu odpowiedniego przycisku na dole ekranu.

Przed rozpoczęciem drugiego poziomu należy nawzajem rozebrać się do naga.

Zabawa na drugim poziomie odbywa się w sposób analogiczny do poziomu pierwszego, z zastrzeżeniem, że aktywności opisane na kartach są zdecydowanie bardziej intymne i intensywne.

Gra kończy się w momencie, gdy uczestnicy zabawy stracą dalszą ochotę do gry i skupią się wyłącznie na sobie…

 

Gra przeznaczona jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

 

Polecenia zawarte w grze są wyłącznie propozycjami. Na każdą aktywność musi być wyrażona pełna i nieprzymuszona zgoda obu uczestników. Każde polecenie jest wykonywane na wyłączną odpowiedzialność uczestników zabawy i z pełną świadomością potencjalnych konsekwencji.

Zawsze należy dbać o wzajemny dobrostan, higienę i zdrowie.

Producent nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek konsekwencje wynikające z gry i realizacji zawartych w niej poleceń.

 

Życzymy przyjemnej zabawy i samych wyjątkowych wrażeń!

Zespół GryDlaDwojga.pl